Lomi Lomi Nui massaaž

Lomi Lomi Nui on Hawaii traditsiooniline massaaž, mida tehakse rohke õliga. Käsi, küünarnukke ja küünarvarsi kasutatakse dünaamiliste, sügavate ja pikkade liigutuste tegemiseks, mis matkivad ookeanivee mõõna, tõusu ja vee voolamist.

Lomi Lomi massaaž baseerub Hawaii iidsetel traditsioonidel ja Huna filosoofial ning seda praktiseerisid kohalikud šamaanid e. Kahunad templites. Lomi Lomi on palju enamat kui lihtsalt massaž – see on meditatsioon, tervendus ja tingimusteta armastuse jagamine.

Pealaest jalataldadeni rütmilised puudutused koos meie endi hingamise ja südame rütmiga moodustavad ühtse terviku ning aitavad kaasa tasakaalu leidmisele nii füüsilisel, mentaalsel kui ka emotsionaalsel tasandil. Füüsilisel tasandil stimuleerib massaaž vereringet, seedimist, luustikku ja kuse-suguelundkonda. See on sügavalt lõdvestav massaaž ning sageli saavad krooniliste haigustega inimesed tänu massaažile jagu oma valudest.

Massaaž mõjutab õrnal ja loomulikul viisil kliendi mentaalsust. Vabastades stressi tõttu põhjustatud lihaspinged, saadakse jagu ka erinevatest probleemidest. Vabastatud energia suunatakse edasi ning meie alateadvuses luuakse uued positiivsed mustrid. Probleemid ja erinevad olukorrad, mis varem tundusid keerulised ja raskesti talutavad, muutuvad kergemini lahendatavateks. Me saavutame rahu ja loomuliku tasakaalu koos optimismi, rõõmu ja tegutsemisvalmidusega.

Kellele sobib?

Lomi Lomi sobib kõigile inimestele, kes soovivad oma ellu tuua suuremat heaolu nii füüsilisel kui emotsionaalsel tasandil. Vastunäidustusteks on rasked haigusseisundid või krooniliste haiguste akuutne faas.

Hea teada!

Lomi Lomi massaaži tehakse rohke õliga paljale kehale. Kliendi keha katab osaliselt sarong e. suur õhuke rätik. Õliseks saavad ka nägu ja juuksed. Vahetult peale massaaži on soovitatav mitte pesta, vaid pehme rätikuga õli ära pühkida. Seetõttu võiks massaaži tulles panna selga riided, mis võivad pisut õliseks saada.

Massaaž kestab 2 tundi.