Dr. Hauschka hoolitsused

"Inimest kaunistab nii sisemine kui väline ilu"

Nii on öelnud Dr. Hauschka üks loojatest Elisabeth Sigmund. Me usume sellesse. Inimene, kes hoolitseb enda eest kvaliteetse looduskosmeetikaga, kannab iseenda ja oma sisemise tasakaalu eest hoolt ja särab ka väliselt.

Näohoolitsused

Dr. Hauschka klassikaline näohoolitsus

Luba endale eriline puhkus: lõdvestav jalavann, käte ja käsivarte silitused ning lõhnavad kompressid lasevad sul sügavalt lõõgastuda ning on ideaalseks ettevalmistuseks järgnevale näopuhastusele ja -hooldusele. Puhastavad ja toitvad maskid ning intensiivhooldus ampullidega elavdavad ja uuendavad nahka. Hoolitsuse südameks olev lümfistimulatsioon pehmete pintslitega puhastab organismi ja tugevdab immuunsussüsteemi. Klassikaline hoolitsus annab kerge ja helge tunde ning sisemise tasakaalu.

Hoolitsuse kestvus 2h

Hoolitsus sisaldab:

Jalavann, jalamassaaž, juuste silitamine, kaela- ja kuklalihaste lõdvestamine, käsivarte ja käte massaaž, näo puhastamine ja toniseerimine, puhastav savimask, lümfistimulatsioon, intensiivhooldustoode, mask, dekolteepiirkonna massaaž, päevane/öine hooldustoode.

Taastav näohoolitsus

Nagu päev mere ääres või jalutuskäik aias. Selle hoolitsusega kingid väsinud nahale rohkesti uut elujõudu. Puhastav savimask laseb nahal taas hingata, õrnad silitused vabastavad nahaummistused, lõhnavad kompressid lisavad uut energiat.

Hoolitsuse kestvus 1h 45min

Hoolitsus sisaldab:

Jalavann, juuste silitamine, kaela- ja kuklalihaste lõdvestamine, näo puhastamine ja toniseerimine, puhastav savimask, lümfistimulatsioon, intensiivhooldustoode, mask, dekolteepiirkonna massaaž, päevane/öine hooldustoode.

Näohoolitsus "Tund aega iseendale"

Kas igatsed hella hoolitsuse või virgutava impulsi, rahustava lavendlilõhna või sidrunheina värskuse järele? Isegi siis kui aega napib, kuulub see tund sulle. Naudi õrnu puudutusi näol ja dekolteepiirkonnas ning täpselt sinu vajadustega arvestavat hooldust.

Hoolitsuse kestvus 1h

Hoolitsus sisaldab:

Juuste silitamine, kaela- ja kuklalihaste lõdvestamine, näo puhastamine ja toniseerimine, lümfistimulatsioon, intensiivhooldustoode, mask, dekolteepiirkonna massaaž, päevane/öine hooldustoode.

Puhastav näohoolitsus

See tõhusalt puhastav hoolitsus annab su nahale vabaduse- ja kergusetunde ning sära. Auruvann avab poorid, savimask puhastab ja värskendab, lümfistimulatsioon pehmete pintslitega vabastab ummistused ja ergutab naha enesepuhastavaid jõude.

Hoolitsise kestvus 75min

Hoolitsus sisaldab:

Jalavann, juuste silitamine, kaela- ja kuklalihaste lõdvestamine, näo puhastamine ja toniseerimine, aur, sügavpuhastus, puhastav savimask, lümfistimulatsioon, intensiivhooldustoode, päevane/öine hooldustoode.

Kust mind leiab?

Tegutsen Radisson Blu Hotel Olümpia 1. korrusel asuvas hubases Geete Studios – hotelli peauksest sisse ja liftidest paremalt mööda.

Parkimine hotelli taga Europark EP48
30 min 1.50 € / 24 h 16.00 €

Parkimine hotelli ees Europark EP16
30 min 2 € / 24 h 20.00 €

Paariminutilise jalutuskäigu kaugusel on ka Stockmanni parkimismaja

Asukoht

Liivalaia 33, Tallinn

Broneerimine

Aega saab broneerida mugavalt läbi online broneerimiskeskkonna. Kui pole kindel, millist näohoolitsust valida, pole hullu. Lihtsalt vali, mis endale meeldib ja kohapeal saab kõike alati täpsustada.

Hetkel on võimalik teenuste eest tasuda vaid sularahas. Palun mõistvat suhtumist.